Ochranné podložky

Ochranné podložky jsou určené pro ochranu laku při lakování okenních rámů. Jsou lehce lepivé na jedné straně, což umožňuje jejich vertikální i horizontální použití. Vhodné pro veškerý průmysl, kde se lakované produkty pokládají na sebe nebo proti sobě.

Nabízené ochranné podložky jsou vyrobeny z umělohmotné pěny, která velmi dobře pohltí otřesy a nárazy. Díky jejich unikátnímu složení, jsou tyto podložky použitelné i venku ve špatném počasí. Podložky nabízíme v různých velikostech a různé tvrdosti. 


Ochranné podložky měkké bílé, 500 ks

 

 

  • Ochranné podložky jsou lehce lepivé na jedné straně, což umožnuje jejich vertikální i horizontální použití. Vhodné pro veškerý průmysl, kde se lakované produkty pokládají na sebe nebo proti sobě. Tyto podložky jsou vyrobeny z umělohmotné pěny, která velmi dobře pohltí otřesy a nárazy. Díky jejich unikátnímu složení, jsou tyto podložky použitelné i venku ve špatném počasí.
  • rozměry: 48 x 48 x 10 mm
  • balení: 500 ks

 

Ochranné podložky tvrdé bílé, 500 ks

  • Ochranné podložky jsou lehce lepivé na jedné straně, což umožnuje jejich vertikální i horizontální použití. Vhodné pro veškerý průmysl, kde se lakované produkty pokládají na sebe nebo proti sobě. Tyto podložky jsou vyrobeny z tvrdé pěny, která umožňuje jejich použití při přenosech těžkého materiálu. Díky jejich unikátnímu složení, jsou tyto podložky použitelné i venku ve špatném počasí.
  • rozměry: 58 x 58 x 12 mm
  • balení: 500 ks

Soubory ke stažení


 

Soubory ke stažení


Technické listy


MÁM ZÁJEM O: Ochranné podložky

Napište nám kontaktní informace a my se Vám ozveme a domluvíme se na individuálním řešení.

Vaše jméno
*Váš e-mail
*Váš telefon

* po odeslání nezávazného formuláře Vás brzy kontaktujeme pro doplnění informací a případné doplnění objednávky

Položky označené * jsou povinné. Při zpracování vámi zaslaných údajů se řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.