Podporujeme

Ke svému okolí se snažíme přistupovat zodpovědně a v rámci podpory a rozvoje zaměřujeme naši pozornost na rozvoj sportovních klubů, kulturních akcí a rovněž se snažíme pomáhat dětem a mládeži. Jednou z našich dalších aktivit je podpora neziskových organizací nebo spolků, které se podílejí na pomoci handicapovaným spoluobčanům. 

Festival Jeden svět

Festival Jeden svět je jedním ze základních stavebních kamenů společnosti Člověk v tísni. Od svého vzniku v roce 1999 se stal nejvýznamnějším festivalem svého druhu na světě a získal čestné uznání UNESCO za výchovu k lidským právům. Letošní festival proběhl ve dnech od 15.března do 13.dubna 2019 v celkem 36 městech, a byl zaměřen především na témata politických kauz a nedemokratických režimů přes rozvojová témata a řešení sociálních otázek, životního prostředí a životního stylu.  

Zdroj: www.jedensvet.cz 

 

 LTC Český Krumlov

Občanské sdružení LTC Český Krumlov bylo založeno v roce 2012. Projekty sdružení jsou směrovány na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže ze škol a dětských domovů a to zejména se zaměřením na výuku tenisu. 

Zdroj: http://www.ltcck.cz 

 

 Festival vína Český Krumlov

Každoroční Festival vína Český Krumlov je přehlídkou vytříbených tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavou Svatomartinských vín, výborných gastronomických lahůdek a zároveň přátelským setkáním se znalci vína. I letošní Festival vína, který proběhne od 25.října do 30.listopadu 2019 nabídne návštěvníkům vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky.  

Zdroj: http://www.festivalvinack.cz