Podporujeme

Ke svému okolí se snažíme přistupovat zodpovědně a v rámci podpory a rozvoje zaměřujeme naši pozornost na rozvoj sportovních klubů, kulturních akcí a rovněž se snažíme pomáhat dětem a mládeži. Jednou z našich dalších aktivit je podpora neziskových organizací nebo spolků, které se podílejí na pomoci handicapovaným spoluobčanům.  

 

Festival Jeden svět 2020

I tenhle rok bychom Vás rádi pozvali na největší festival dokumentárních filmů o lidských právech na světě. 22. ročník Mezinárodního festivalu Jeden svět proběhne i v Českém Krumlově, který otevře otázky a témata z oblasti lidských práv, válečných konfliktů a nejrůznějších sociálních témat. Slavnostní jubilejní zahájení proběhne ve čtvrtek 12. 3. 2020 od 17:00 v Městském divadle Český Krumlov a zakončení festivalu proběhne 14. 3. 2020. Můžete se těšit na několik zajímavých projekcí snímků jako např.: V té vodě něco je, Postiženi muzikou a mnoho dalšího. 
Doufáme, že i Vy přijdete podpořit tento festival stejně jako my.


Více informací naleznete zde: https://www.jedensvet.cz/2020/

 

Festival Jeden svět 2019

Festival Jeden svět je jedním ze základních stavebních kamenů společnosti Člověk v tísni. Od svého vzniku v roce 1999 se stal nejvýznamnějším festivalem svého druhu na světě a získal čestné uznání UNESCO za výchovu k lidským právům. Letošní festival proběhl ve dnech od 15.března do 13.dubna 2019 v celkem 36 městech, a byl zaměřen především na témata politických kauz a nedemokratických režimů přes rozvojová témata a řešení sociálních otázek, životního prostředí a životního stylu.  

Zdroj: www.jedensvet.cz 

 

 LTC Český Krumlov

Občanské sdružení LTC Český Krumlov bylo založeno v roce 2012. Projekty sdružení jsou směrovány na podporu sportovních aktivit dětí a mládeže ze škol a dětských domovů a to zejména se zaměřením na výuku tenisu. 

Zdroj: http://www.ltcck.cz 

 

 Festival vína Český Krumlov

Každoroční Festival vína Český Krumlov je přehlídkou vytříbených tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavou Svatomartinských vín, výborných gastronomických lahůdek a zároveň přátelským setkáním se znalci vína. I letošní Festival vína, který proběhne od 25.října do 30.listopadu 2019 nabídne návštěvníkům vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky.  

Zdroj: http://www.festivalvinack.cz