Get Adobe Flash player
21.3.2012
V současné době hledáme kolegy na následující pozice: Obchodně technický manažer a Chemik - technolog zařízení

EFA Chemie GmbH

EWAC spol. s r.o. od roku 2008 rozšířila svoji činnost o dodávky chemických produktů od firmy EFA Chemie GmbH. Tyto produkty jsou určeny k úpravě kotelních vod, chladících vod, průmyslových odpadních vod, procesních a oběhových vod v nejrůznějších průmyslových odvětví.

Přehled produktů – průmyslové odpadní vody

EFAPUR 1400 – 1499 štěpící produkt pro procesní a oběhové vody
EFAPUR 1500 – 1599 práškový reakční prostředek – pro vodouředitelné barvy, oplachové vody, odpadní vody s obsahem emulzí
EFAPUR 1600 – 1699 práškový reakční prostředek – pro odpadní vody s obsahem emulzí a procesní vody
EFAFLOC 1700 – 1799 pomocný flokulační produkt – pro flotační systémy (granulát)
EFA 1800 – 1899 odpěňovače, biocidy, pomocné produkty
EFADETECT 1900 – 1999 produkty ke zkoušce materiálů bez poškození
Produktová skupina 2000 – 2999 produkty pro úpravu chladících vod a produkty pro úpravu kotelních vod
Produktová skupina 3000 – 3999 produkty – povrchová úprava kovů / čištění
EFAFLOC 4000 – 4999 polymerní flokulanty pro komunální a průmyslové čistírny odpadních vod

Přehled produktů – kotelní a parní systémy

Kombinované produkty kyslíkových pojiv a stabilizace tvrdosti

EFASTABIL 2014 A Parní kotle, potravinářský průmysl (stabilizátor tvrdosti, kyslíková pojiva, alkalizující Tannin / Lignin / NaOH)
EFASTABIL 2014 K Parní a kondenzační systémy (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti, ochrana kondenzátů)
EFASTABIL 2014 P Parní systémy (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti, povrchové rozpouštědlo Tannin / POC)
EFASTABIL 2016 Tepelné, horkovodní a systémy dálkového topení (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti Tannin / Lignin)
EFASTABIL 2018 P Tepelné, horkovodní a systémy dálkového topení (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti Tannin / POC)

Speciální produkty

EFACLEAN 2007 Zařízení na osmózu (alkalické čistidlo na bázi louhu sodného)
EFACLEAN 2008 Zařízení na osmózu (kyselin. čistidlo na bázi kyseliny solné)
EFASTABIL 2028 Zařízení na osmózu (inhibitor usazenin)
EFACOREX 2030 Pitná voda (inhibitor koroze, stabilizátor tvrdosti, obsahuje Trinatriumphosphat / fosforečnan sodný)
EFACOREX 2031 Pitná voda (inhibitor koroze, stabilizátor tvrdosti, obsahuje Silikat – Phosphat) 

Ochrana proti korozi

EFACOREX 2002 Parní systémy, potravinářský průmysl (kyslíková pojiva)

Stabilizace tvrdosti a produkty proti korozi

EFACOREX 2003 Parní systémy, potravinářský průmysl (stabilizátor tvrdosti POC, tekutý)
EFACOREX 2020 Parní a topné systémy, potravinářský průmysl (stabilizátor tvrdosti fosfát, tekutý)
EFACOREX 2050 Parní a topné systémy (stabilizátor tvrdosti fosfát, práškovitý)
EFASTABIL 2105 Parní a topné systémy (rozpouštědlo povlaků)
EFA-SAF-ACID 2006 Parní kotle a výměníky tepla (rozpouštěcí produkt na kotelní kámen)

Kombinované produkty kyslíkových pojiv a stabilizace tvrdosti

EFACOREX 2010 Parní kotle, potravinářský průmysl (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti sulfit / POC) 
EFACOREX 2010 A Parní kotle, potravinářský průmysl (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti, alkalizující sulfit / POC / NaOH)
EFACOREX 2010 K Parní a kondenzační systémy (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti, ochrana kondenzátu)
EFACOREX 2010 RO Parní a kondenzační systémy (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti, ochrana kondenzátu)
EFASTABIL 2014 Parní kotel, potravinářský průmysl (kyslíková pojiva, stabilizátor tvrdosti Tannin, Lignin)

Přehled produktů – chladící a klimatizační zařízení

Inhibitory koroze

EFAPROTECT 2308 Systémy chladící vody (inhibitor koroze, stabilizátor tvrdosti)
EFAPROTECT 2315 Systémy chladící vody (inhibitor koroze, stabilizátor tvrdosti, čištění systému)  
EFAPROTECT 2316 Systémy chladící vody (inhibitor koroze, stabilizátor tvrdosti, čištění systému – koncentrát)
EFAPROTECT 2886 Systémy chladící vody (inhibitor koroze)

Kontrola usazenin / sedimentu

EFASTABIL 2105 Systémy chladící vody (povrchové rozpouštědlo k čištění systému)
EFA-SAF-ACID 2006 Systémy chladící vody (prostředek na rozpouštění vodního kamene a povrchové rozpouštědlo na sedimenty v chladícím okruhu) 

Biocidní produkty

MIKROBIOZID 1850 Systémy chladící vody (širokopásmové biocidy, bakterie, houby a řasy)
MIKROBIOZID 1851 Systémy chladící vody (širokopásmové biocidy, slizy a bakterie snižující sulfáty)
MIKROBIOZID 1854 Systémy chladící vody (produkty zabraňující tvorbě slizu)
MIKROBIOZID 1855 Systémy chladící vody, pitná voda (oxidující biocidy ke sterilizaci / dezinfekci chladících, spotřebních a odpadových systémů)

logo-mini